KONST / Litografier / Litografier 17166127
nr 1716 6127
Litografier
4 st, Claes Folcker (1940-2019), Sverige. Signerad, Stockholm, yttermått inklusive ram: 40x90
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 19:46:34
100 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr